Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.uipa.edu.ua/jspui/handle/123456789/874
Назва: РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНЖЕНЕРНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ (20 – 30-ТІ РР. ХХ СТ.)
Автори: Ворох, А. О.
Ключові слова: система вищої технічної освіти
технічний ВНЗ
уніфікація
пролетаризація
зміст, форми і методи навчання у вищій технічній школі
Дата публікації: 2009
Видавництво: Українська інженерно-педагогічна академія
Бібліографічний опис: Ворох, А. О. Реформування системи інженерної освіти в Україні (20 – 30-ті рр. ХХ ст.): монографія. – Харків: УІПА, 2009. – 296 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії проаналізовано стан і тенденції процесів реформування інженерної освіти в Україні у 20−30-і роки ХХ ст., виявлено основні його етапи з урахуванням соціально-економічних і політичних умов, що склалися у дослідний період. Досліджено шляхи підготовки професорсько-викладацьких кадрів, джерельну базу набору абітурієнтів до вищих технічних навчальних закладів. Охарактеризовано кількісно-якісні показники й основні принципи кадрової політики. З’ясовано рівень матеріально-технічного забезпечення вищої технічної школи. У ході наукового пошуку особливий акцент зроблено на організації навчального процесу у технічних ВНЗ: на основі аналізу навчальних планів і програм розкрито зміст навчання, його динаміку, простежено відповідні зміни навчального режиму, вивчено рівень забезпечення студентів навчальною літературою тощо. Крім іншого, глибокого вивчення набули форми і методи навчання й обліку успішності у вищій технічній школі, досліджено роль виробничої практики у підготовці кваліфікованого інженера. Як підсумок, виявлено шляхи використання історичного досвіду в сучасній теорії та практиці навчання та виховання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/874
Розташовується у зібраннях:Наукові видання (Навчально-науковий професійно педагогічний інститут)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
monograf_Vorokh.pdf10,83 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.