Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.uipa.edu.ua/jspui/handle/123456789/7203
Назва: ЗАСОБИ ОПТИМІЗАЦІЇ РОБОТИ З НОВИМ МАТЕРІАЛОМ НА ЗАНЯТТЯХ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У ЗВО
Автори: Мягка, М. М.
Ключові слова: іноземна мова
заклад вищої освіти
комунікація
уміння
інтенсивні підходи до навчання
активна взаємодія
мультимедійні технології
методи оптимізації
Дата публікації: 2021
Бібліографічний опис: Мягка М. М. Засоби оптимізації роботи з новим матеріалом на заняттях з іноземної мови у ЗВО / М. М. Мягка // Проблеми інженерно-педагогічної освіти : зб. наук. пр. / Укр. інж.-пед. акад. - Харків, 2021. - № 72. - С. 110-116.
Серія/номер: № 72
Короткий огляд (реферат): У статті зроблена спроба проаналізувати основні методики презентації та відпрацювання нового матеріалу на заняттях з іноземної мови у вищих навчальних закладах із метою оптимізації навчального процесу. Авторка наголошує, що оптимізація є природним етапом у розвитку будь-якої науки, що передбачає пошук педагога певних заходів щодо створення ідеальних умов навчання, виховання та розвитку студентів. У статті зазначається, що пізнавальна активність студента на етапах ознайомлення з новим мовленнєвим матеріалом та тренування повинні стати головним напрямком дій викладача при моделюванні заняття, його смисловим стрижнем. Презентуючи студентам лексику та граматичні структури, призначені для опанування, викладач визначає й логіку вибудовування їх комунікації. У статті наводяться приклади технологій, за допомогою яких доцільно проводити процедури актуалізації та активізації при роботі з іншомовною лексикою, представлена одна з сучасних розробок, що належать до напрямку арттехнологій для активізації лексики на заняттях з іноземної мови (колажування як опора для говоріння з використанням автентичних матеріалів). Розкривається потенціал використання сучасних інформаційних технологій, що застосовуються в процесі навчання студентів іноземних мов у вищій школі. У висновках авторка зазначає, що інтенсивні методики презентації та відпрацювання нового іншомовного матеріалу, використання можливостей мультимедійних технологій - методичні можливості, які відкривають перед викладачами вищої школи перспективи інтенсифікації навчання іноземних мов у вищих навчальних закладах із метою формування творчої особистості майбутнього фахівця, здатного до саморозвитку, самоосвіти та інноваційної діяльності. Спільна участь викладача та студента на занятті з іноземної мови покликана сприяти розвитку самостійності студентів при роботі з мовленнєвим матеріалом. Показником ефективності заняття іноземної мови є самостійність та активність студентів у іншомовній діяльності. Засоби оптимізації процесу навчання іноземної мови реалізують практичний, розвивальний та виховний аспекти мети навчання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repo.uipa.edu.ua/jspui/handle/123456789/7203
Розташовується у зібраннях:Проблеми інженерно-педагогічної освіти (Збірник наукових праць)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Мягкая М.М..pdf341,24 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.