Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.uipa.edu.ua/jspui/handle/123456789/5442
Назва: ВИКОРИСТАННЯ ІТ - ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ІНЖЕНЕРІВ - ПЕДАГОГІВ
Автори: Бабич, Т.П.
Ключові слова: ІТ технології
форми навчання
дистанційне навчання
підготовка інженерів – педагогів
навчальний процес
творчі завдання
Дата публікації: 2016
Бібліографічний опис: Бабич Т. П. Використання ІТ-технологій у професійній підготовці майбутніх інженерів–педагогів / Т. П. Бабич // Проблеми інженерно-педагогічної освіти : зб. наук. пр. / Укр. інж.-пед. акад. - Харків, 2015. - № 48-49. - С. 235-241.
Короткий огляд (реферат): У статті розглянуто питання використання комп’ютерних технологій в процесі навчання і їх активне впровадження в навчальний процес. Було розглянуто причини великого розриву між практичним виробництвом і процесом навчання, а саме: велика кількість інформації необхідної до опрацювання і аналізу, розрив між теоретичним навчанням і практичним відпрацюванням, високі ціни на сучасне обладнання і більшість інструментів, що ускладнює процес практичного відпрацювання отриманих знань. Запропоновано використання ІТ технологій для зменшення розриву між теоретичним навчанням і практичним застосуванням. Розглянуто детально використання дистанційних методів навчання, що мають змогу використання ІТ технологій на прикладі дисципліни «Обробка матеріалів різанням». Було проведено аналіз виконання завдань з дисципліни по проценту виконання завдання і по рівню виконання завдання з відповіді на запитання і творчих завдань наближених до реальних умов. Було виявлено, що чим більш творче завдання тим більш активним є участь студентів у виконанні завдань. Зроблено висновок, що студентам більше подобається вирішувати задачі, які максимально наближенні до реальних виробничих умов.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repo.uipa.edu.ua/jspui/handle/123456789/5442
Розташовується у зібраннях:Проблеми інженерно-педагогічної освіти (Збірник наукових праць)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
32.pdf333,81 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.