Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.uipa.edu.ua/jspui/handle/123456789/870
Title: ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ПЕРЕВІРКА МЕТОДИКИ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ ПРИ ВИВЧЕННІ ІНЖЕНЕРНОЇ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ ТА ЇЇ ВПЛИВ НА КОГНІТИВНУ СФЕРУ СТУДЕНТІВ
Authors: Ворох, А. О.
Keywords: електронний навчальний курс
інженерна та комп’ютерна графіка
когнітивна сфера
коефіцієнт засвоєння навчального матеріалу
рівень знань студентів
Issue Date: 1-Jun-2012
Publisher: Бердянський державний педагогічний університ
Citation: Збірник наукових праць Бердянського державного педагогічного університету (Педагогічні науки). - Бердянськ : БДПУ, 2012. - №2. - С. 79-85.
Abstract: Стаття присвячена експериментальній перевірці ефективності методики використання електронного навчального курсу щодо його впливу на когнітивну сферу студентів при вивченні інженерної та комп’ютерної графіки інженерами-педагогами. Гіпотеза дослідження складається у тому, що процес навчання буде більш ефективним за умов використання електронного навчального курсу. При цьому, в якості основних критеріїв ефективності аналізувались: коефіцієнт засвоєння навчального матеріалу та рівень знань студентів. Навчання вважається ефективним, якщо коефіцієнт засвоєння в експериментальній групі підвищиться після проведення педагогічного експерименту у порівнянні з коефіцієнтом до експерименту. Другим показником ефективності є підвищення рівня знань студентів в експериментальній групі. Проведене дослідження показало, що застосування електронного навчального курсу з інженерної та комп’ютерної графіки при підготовці інженерів-педагогів дозволило удосконалити освітній процес та підвищити його ефективність. Результати педагогічного експерименту підтверджують гіпотезу дослідження.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/870
Appears in Collections:Наукові видання (Навчально-науковий професійно педагогічний інститут)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Vorokh_articl_1.pdf136,99 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.