Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.uipa.edu.ua/jspui/handle/123456789/5600
Назва: ВПЛИВ ПЕРЕТВОРЕНЬ В РЕПРОДУКЦІЙНОМУ ПРОЦЕСІ НА КОЛІРНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОРИГІНАЛЬНОГО ЗОБРАЖЕННЯ
Автори: Яценко, Л. О.
Ключові слова: оцифровка зображення
кольороподіл
колірні перетворення
кольоропроба
Дата публікації: 2017
Бібліографічний опис: Яценко Л. О. Вплив перетворень в репродукційному процесі на колірні характеристики оригінального зображення / Л. О. Яценко // Машинобудування : зб. наук. пр. / Укр. інж.-пед. акад. - Харків, 2017. - № 19. - С. 196-201.
Короткий огляд (реферат): Розглянуто питання впливу оцифровки оригіналу, його кольороподілу, кольоропроби та інших операцій репродукційного процесу на колірні перетворення, пов’язані з особливостями налагодження і технологічними можливостями репродукційного обладнання, особливостями матеріалів, що використовуються, характеристиками самого оригіналу. Розглянуто показники якості репродукції, які дають змогу визначити ступінь її відповідності оригіналу; перелік вимірювальних приладів, що застосовують у поліграфії для кількісної оцінки параметрів оригіналів, проміжних зображень та тиражних відбитків; подано найважливіші параметри сканерів. Через розбіжність колірних охоплень різних пристроїв деякі кольори відтворити принципово неможливо. У цьому випадку ці кольори повинні замінюватись такими, які можливо відтворити на даному пристрої і які викликають у спостерігача схожі колірні відчуття. У теорії кольорової репродукції зображення, яке вдається відтворити таким чином називається фізіологічно точною копією (на відміну від колориметрично точної копії, виконання якої наявними на даний момент технологічними засобами є вкрай складними і економічно невигідними).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repo.uipa.edu.ua/jspui/handle/123456789/5600
Розташовується у зібраннях:Машинобудування (Збірник наукових праць)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Яценко Л. О..pdf307,89 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.