Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://repo.uipa.edu.ua/jspui/handle/123456789/1486
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Литвин, О. М. | - |
dc.contributor.author | Литвин, О. О. | - |
dc.contributor.author | Денисова, О. І. | - |
dc.date.accessioned | 2012-12-12T14:33:41Z | - |
dc.date.available | 2012-12-12T14:33:41Z | - |
dc.date.issued | 2012-12-12 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/1486 | - |
dc.description | Явні формули для кубічних інтерполяційних сплайнів класу на триангульованій сітці вузлів [Текст] / О. М. Литвин, О. О. Литвин, О. І. Денисова // Науково-практична конференція науково-педагогічних працівників, науковців, аспірантів та співробітників академії (44-а ; 18-25 лютого 2011 р. ; Харків). Ч. 4. Секції : Вищої та прикладної математики. Загальної та експериментальної фізики. Охорони праці, стандартизації та сертифікації. Поліграфічного виробництва і комп'ютерної графіки. Теоретичної та загальної електротехніки : збірник тез доповідей / Укр. інж.-пед. акад. - Х. : [б. в.], 2011. - С. 9-11. | uk_UK |
dc.description.sponsorship | УІПА | uk_UK |
dc.language.iso | other | uk_UK |
dc.title | ЯВНІ ФОРМУЛИ ДЛЯ КУБІЧНИХ ІНТЕРПОЛЯЦІЙНИХ СПЛАЙНІВ КЛАСУ НА ТРИАНГУЛЬОВАНІЙ СІТЦІ ВУЗЛІВ | uk_UK |
dc.type | Other | uk_UK |
Розташовується у зібраннях: | Тези співробітників та викладачів |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
Litvin_O.M._Litvin_O.O._Denisova_O.ээ..pdf | 139,88 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.